Dzimtas koka veidošanas programma "Webtrees"

Mēs piedāvājam vienu no, mūsuprāt, labākajām dzimtas koku veidošanas programmām latviešu valodā un vēl 30 citās valodās, kas darbojas tiešsaistē. Webtrees ir ģenealoģijas interneta programma, kas nodrošina tiešsaistes sadarbību starp dzimtas locekļiem, lai kur pasaulē tie arī atrastos.

Šīs programmas priekšrocība ir tā, ka Jūs pats esat vienīgais noteicējs un nosakāt - kurš var pievienoties Jūsu dzimtas kokam, ko un kādā apmērā pievieno dzimtas koka dalībnieki, noteikt katra dalībnieka tiesības, tāpat Jūs nosakāt cik daudz un ko redz citi Jūsu dzimtas koka mājas lapas apmeklētāji- konfidencialitātes uzstādījumi. Katram dzimtas koka dalībniekam ir sava unikāla parole, ar kuru ielogojieties, tas var papildināt datus no jebkuras vietas pasaulē, ja vien ir pieejams internets un dators. Tas nozīmē, ka, piemēram, māsīcai no Austrālijas vai Liepājas nav jādodas pie Jums, bet visu varat izdarīt tiešsaistē savas dzimtas koka mājas lapā. Programma atbalsta fotogrāfiju, atsauču, videomateriālu un google kartes izmantošanu. Tāpat Jūs varat atspoguļot savā mājas lapā svarīgu informāciju ar kuru vēlaties dalīties publiski!

Ko mēs piedāvājam?

- apakšdomēna vārdu Latvijasdzimtas.lv, piemēram, indriksoni.latvijasdzimtas.lv, servera vieta 5GB

- instalējam ģeneoloģijas programmatūru Webtrees latviešu valodā (vai vairākās valodās)

- palīdzam uzstādīt konfidencialitātes un tiesību uzstādījumus

- palīdzam uzstādīt gedcom formāta failus, ja Jums jau ir iepriekš izveidots dzimtas koks citā programmā

- nepieciešamības gadījumā, nodrošinām ar pamācību kā ievietot un apstrādāt datus

Cik tas maksā?

  Gada maksa - 50,00 €.

Vēlaties pieteikties?

Rakstiet mums uz e-pastu: info@latvijasdzimtas.lv! Tiklīdz mēs saņemsim Jūsu pieteikumu un nepieciešamo informāciju, mēs nosūtīsim Jums rēķinu. Pēc maksājuma saņemšanas, mēs izvietosim Jūsu dzimtas koka mājas lapu tiešsaistē 3 darba dienu laikā.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Latvijas dzimtas © 2020