Sīkdatņu noteikumi un privātuma politika

Šajā dokumentā tiek skaidrots, kā SIA RENIV (turpmāk – Latvijasdzimtas.lv) uzturētajā interneta vietnē- www.latvijasdzimtas.lv, tajā skaitā mobilajā versijā izmanto sīkdatnes.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko izveido interneta vietne un kas tiek pārsūtīti uz lietotāja ierīces pārlūkprogrammu, kad tiek apmeklēta interneta vietne. Lietotāja izmantotā pārlūkprogramma nosūta informāciju atpakaļ interneta vietnei katrā nākamajā apmeklējumā, lai interneta vietne atpazītu lietotāju un atcerētos lietotāja izvēles.

Kāda veida un kādiem mērķiem sīkdatnes izmanto Latvijasdzimtas.lv?

Obligātās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir svarīgas, jo ir nepieciešamas interneta vietnes netraucētai funkcionēšanai. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti un nevāc un neapkopo lietotāja informāciju. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja ierīcē līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma.

Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nodrošina ērtu un pilnvērtīgu interneta vietnes lietošanu, kā arī palīdz lietotājiem efektīvi un personalizēti izmantot interneta vietnes iespējas. Funkcionālās sīkdatnes ievēro lietotāja izvēles un nodrošina individuālas funkcijas.

Mērķa vai reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nodrošina reklāmas un paziņojumus, kas saistīti ar lietotāju un tā interesēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai pielāgotu reklāmu un paziņojumus, balstoties uz lietotāja interesēm, atrašanās vietu, kā arī limitētu lietotāja iespējas redzēt reklāmu un izmērītu reklāmas kampaņu efektivitāti. Šīs sīkdatnes lietotāja ierīcē glabājas pastāvīgi.

Analītiskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes uzkrāj informāciju, kā lietotāji lieto interneta vietni, piemēram, lai noteiktu, kādas sadaļas visbiežāk tiek apmeklētas un kādi pakalpojumi visbiežāk tiek izmantoti. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē lietotājus un kā interneta vietni var padarīt ērtāk lietojamu. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti. Latvijasdzimtas.lv var piesaistīt trešās personas šo sīkdatņu analīzei, piemēram, Google Analytics, Gemius, Statcounter u.c. Šīs sīkdatnes lietotāja ierīcē glabājas pastāvīgi.

Trešo pušu sīkdatnes

Trešo pušu sīkdatnes nosaka citas personas (uzņēmumi), kuru pakalpojumus izmanto Latvijasdzimtas.lv vai kuru pakalpojumi ir saistīti ar interneta vietni. Piemēram, trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas analītikas pakalpojumos, lai Latvijasdzimtas.lv zinātu, kas ir populārs un kas nav. Trešo pušu sīkdatnes ir ārpus Latvijasdzimtas.lv kontroles un par šīm sīkdatnēm vairāk var uzzināt, apmeklējot attiecīgās trešās personas interneta vietni.

Sīkdatņu saglabāšana, ierobežošana un atspējošana

Apmeklējot interneta vietni, lietotājam tiek attēlots informatīvs paziņojums, ka interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, attiecīgās ierīces lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt informācijai par sīkdatnēm (tajā skaitā sīkdatņu veidiem, izmantošanas mērķiem, trešo personu iesaistīšanai utt.). Pēc lietotāja vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Ja lietotājs nevēlas, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, lietotājs var mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Lietotājam jāņem vērā, ka nav iespējams atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama interneta vietnes pilnvērtīga lietošana.

Sīkdatņu lietošanas izmaiņas

Latvijasdzimtas.lv ir tiesības jebkurā brīdī mainīt šo sīkdatņu izmantošanas dokumentu. Lietotāja pienākums ir regulāri pārbaudīt šī dokumenta saturu, lai iepazītos ar jebkādām izmaiņām.

Kā tiek aizsargāti personas dati?

Visi Portālā ievietotie lietotāju personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem un pakārtotiem tiesību aktiem, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Piekrišana!

Lietojot www.latvijasdzimtas.lv, lietotājs izsaka piekrišanu, ka latvijasdzimtas.lv veic attiecīgā lietotāja personas datu apstrādi saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem un pakārtotiem tiesību aktiem, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Komentāru atstāšana!
Atstājot komentāru Latvijasdzimtas.lv vienīgie personas dati, kas tiek prasīti ir e-pasta adrese un Niks (lietotāja vārds, kam nav jābūt lietotāja īstajam vārdam un uzvārdam). Lietotāju personas datu apstrādes pārzinis, Latvijasdzimtas.lv uzturētājs ir SIA RENIV, juridiskā adrese: Pļavnieku iela 9-19, Rīga. Personas dati tiek glabāti uz ārpakalpojuma sniedzēja servera, kas personas datus uzglabā saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Kādiem mērķiem tiek izmantoti personas dati?

Lietotāju personas datu apstrādes mērķis (e-pasts) – lietotāju savstarpējās komunikācijas pakalpojumu nodrošināšana, lietotāju dažāda satura publicēšana un pakalpojumu piedāvāšana lietotājiem.

Lietotāju tiesības!

Lietotājiem Latvijasdzimtas.lv nav profila. Atstājot komentāru lietotāja e-pasts nav publiski redzams, publiski atainojas tikai Niks. Lietotājam ir tiesības lūgt dzēst savu e-pastu no Latvijasdzimtas.lv sistēmas, tomēr lietotāja komentāri netiek dzēsti un tie tiek saglabāti Latvijasdzimtas.lv.

Latvijasdzimtas.lv tiesības

Latvijasdzimtas.lv saņem un saglabā informāciju no lietotāja izmantotā interneta pārlūka un par mobilajām ierīcēm. Sīkfails ir neliels teksta fails, ko izveido vietne un kas tiek glabāts datorā vai mobilajā ierīcē.

Latvijasdzimtas.lv ir tiesības apkopot un publicēt informāciju par lietotāju kopumu, nekādi neidentificējot konkrētus lietotājus un neizpaužot to personas datus (e-pastus).

Lietotājs piekrīt!

Lietojot Latvijasdzimtas.lv apliecina, ka ir informēts un piekrīt, ka Latvijasdzimtas.lv ir tiesības nodot attiecīgā lietotāja personas datus sekojošos gadījumos:
-. citām personām, ja nepieciešams nodot lietotāja personas datus, lai piegādātu produktus vai nodrošinātu pakalpojumus, ko pasūtījis lietotājs;
- tiesībaizsardzības institūcijām, ja Latvijasdzimtas.lv saņem Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā attiecīgu pieprasījumu;
- tiesībaizsardzības institūcijām, ja Latvijasdzimtas.lv konstatē, ka attiecīgā lietotāja rīcība pārkāpj Latvijas Republikas normatīvos aktus, kā rezultātā tiek vai var tikt skartas Latvijasdzimtas.lv, Portāla lietotāju vai citu personu intereses.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Latvijas dzimtas © 2020