Idejas un realizācija

Mums patīk realizēt idejas, kas vēsturi tuvina cilvēkam... padara to aizsniedzamu un saprotamu. Mēs esam atvērti sadarbībai ar pašvaldībām, organizācijām un vienkārši radošiem cilvēkiem, kuriem patīk vēsture.


Pateicoties sadarbībai ar Rūjienas novada pašvaldību un Rūjienas Izstāžu zāli, ir tapis  kultūrvēsturisks projekts www.saknesrujiena.lv

2020. gads Rūjienai ir jubilejas gads. 1920.gada 10.janvārī Rūjenes miestam tika piešķirtas pilsētas tiesības. Saknesrujiena.lv ir Rūjienai un rūjieniešiem tuvumā un tālumā- dzimšanas dienas dāvana. 

Vietnē Jūs varat:

- meklēt senčus

- lasīt senās baznīcu grāmatas

- aplūkot fotogrāfijas

- aplūkot karti

un daudz ko citu!

Drīzumā vietne tiks papildīnāta ar Rūjienas Ziemeļu draudzes un Rūjienas Dienvidu draudzes ģimenes kartītēm! Ikviens rūjienietis ir aicināts dalīties ar vēstures liecībām!


JAUNUMS!

Esam uzsākuši darbu pie jauna projekta, kas saistāms ar Latvijas novadiem. Tāpēc aicinām atsaukties pašvaldības, novadpētniecības muzejus, izstāžu zāles un novadpētniekus, kurus interesē popularizēt kultūrvēsturiskus objektus un novadu vēsturi.

Esam atvērti sadarbībai un idejām, kuras kopīgi noteikti varēsim realizēt!

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Latvijas dzimtas © 2020