Dzimtas koki

Dzimta tā ir daļa no manis un Tevis, no mūsu Tēvzemes. Savu sakņu apzināšanās un izpēte, mūs bagātina un rada izpratni, ka esam vienoti un saistīti neredzamām stīgām... viens ar otru, ar pagātni, ar tagadni un nākotni.


Kas nepieciešams?

Mēs palīdzam pētīt un izveidot dzimtas kokus. Ja, jautāsiet par maksu, tad mēs Jums uzreiz nemaz nespēsim atbildēt. Viss atkarīgs no tā cik apjomīgu pētījumu vēlaties un kādi ir Jūsu dzimtas izpētes izejas dati.

Iespējams, ka dati par Jūsu dzimtu ir mūsu veidotajā dzimtas pētnieku elektroniskajā datu bāzē. Šādā gadījumā Jūsu dzimtas koka izveide nebūs darbietilpīgs un ekskluzīvs pasākums, kas prasa garas darba stundas arhīva lasītavā. Pateicoties mūsu datu bāzes pilnajiem ierakstiem, kur minēti precīzi dzimšanas/miršanas/laulību dati, kā arī atzīmes par tēvu un mātes ģimeni- dzimtas koka sastādīšana padara par ikvienam pieejamu pakalpojumu. Šobrīd mūsu elektroniskā datu bāze vispilnīgāk un precīzāk aptver Vidzemi.

Kāda informācija mums ir nepieciešama, lai sāktu pētīt dzimtas koku:

- pētāmās dzimtas uzvārds,

- kāds vai vairāki fakti par dzimtu, piemēram, zināmo dzimtas locekļu vārdi, uzvārdi, viņu dzimšanas dati un vieta, laulību reģistrācijas dati un vieta, miršanas reģistrācijas dati un vieta, konfesija, draudze, nodarbošanās, dzīves vieta u.c. ziņas, kas nepieciešamas un ko varētu izmantot pētījumu sākšanai,

- vēlamais pētījuma apjoms.


Kā sākt?

Ja vēlaties, lai mēs Jums palīdzam, tad uz e-pastu: info@latvijasdzimtas.lv nosūtiet visu nepieciešamo informāciju pētījuma uzsākšanai, kas ir Jūsu rīcībā. 

Pēc pieprasījuma un informācijas saņemšanas, mēs ar Jums sazināsimies!


Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Latvijas dzimtas © 2020